Przykładowe programy imprez - góralskie śpasy:

Wioska Góralska - plener

W małej dolince kansi w lesie w sałasach gazdują bacowie, juhasi no i honielnicy, cas im wolno płynie syr i zyntyca przestają smakować. Juz sie krapke markoci, od wiesny łowce pasą syry pucą, w potoku gębe myją ani Ci baby ani gorzołecki. Az tu nagle wtorogosi wiecora Zbójecka Kampanija Bacowskie Progi odwiedziła, a nie z pustymi rękoma ba z kierdlem bab muzyką, i beckami pełnymi wina i gorzołki. Już ich honielnik co na straży siedzi wypatrzoł reśty nawołuje straśny tryjont robi wokół sobie.

Crazy Day - plener - impreza na orientacje

Jako sie żyje na wsi wśród hol i góroli, jako sie na śniegu ogień moze polić, z 17-tu zyrdek pozbijjać se płota, kapuste zamieszać niech ta se bulgoto. Jako przed niedżwiedziem na drzewo uciekać przespać nocke w lesie - do rana docekać. Impreza edukacyjna ucząca pracy w drużynach połączona ze szkołą przetrwania.

Wycieczka Szlakami Chałubinskiego

Charakter programu: impreza na orientację umożliwiająca w nietypowy, wesoły i ciekawy sposób przybliżyć gościom ciekawe zakątki miasta, góralskie obyczaje oraz folklor i piękno Tatr. Dodatkowo przez cały czas programu toczy się szybka akcja gdzie utrzymany jest element rywalizacji pomiędzy niewielkimi drużynami składającymi się z miłych gości.

Napady Zbójeckie - o różnym zabarwieniu

Wycieczka Szlakami Chałubińskiego - w towarzystwie tragarzy, Modrzejewskiej, muzykantów i przewodnika itd. - wycieczka w góry połączona z posiłkiem i inscenizacja gdzieś w Tatrach.

Team Building po góralsku

W lesie z ciemnej tchłani Zbóje na Wos skocą
Strzelą z pistolców, krewki im utocą
Może ich dobiją, może ich dokrzesą
Linami związają, Dutków zarządają

Co by sie za Zbója móc chet przechetlawić
Trza ucha i oka kansi tu nadstawić
Trza probować siłe no i z gęby słowa
Trza sie bedzie moze z Harnasiem probować

Na Zbójeckiej przepięknej tatrzańskiej polanie będziemy musieli mili moi Was kapeczkę pomęczyć. Przygotujemy dla Was specjalne zbójeckie zadania, w których to nasi Zbójnicy i ich baby będą was przez godzinę trenować (albo i dłużej). Grupa zostanie podzielona na 4 niezależne drużyny, które przez czas trwania imprezy będą ze sobą zdrowo rywalizowały. Zespoły zostaną rozstawione na poszczególnych stanowiskach gdzie będą uczyć się danego zadania i przygotowywać się do finału. Pomagać im w tym będą zaprzyjaźnieni zbójnicy i ich baby. Pamiętaj że budowanie drużyny w Twojej firmie - to ważna sprawa.

Czarcie figle

I tutaj możemy zaproponować Państwu każdy z programów tematycznych Imprez Zbójnickich na terenie ośrodka [KLIKNIJ] rozbudowanych do wersji piknikowej, oprócz tego możemy zbudować każdy nowy temat zaaranżowany w Państwa wyobraźni. W dostępności mamy również wszelki możliwy sprzęt typu dmuchawki, zorbing, quady, skutery itp.

Całkiem nie na żarty

Całkiem nie na żarty wnerwiły się czarty bo ich swędzą rogi, kopyta, ogony wściekle wypatrują we wszystkie świata strony i jakieś niewinne duszyczki czas pomęczyć by było - by Lucyferowi zrobiło się miło. A nic naprawdę go tak nie ucieszy tak ludzie zmachani jak piekielne biesy. Zabawy o charakterze sportowo-ruchowym.

Zapraszamy!