Skok w tandemie z 4000m z instruktorem to najprostszy sposób aby poczuć się jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć wystarczy 10 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie ani szkolenie teoretyczne.

Po krótkim instruktażu twój instruktor zabierze Cię w przepiękną podróż. Celem będzie niesamowita adrenalina, którą poczujesz stojąc na progu samolotu. Wszytko się zmieni w momencie skoku. Będziesz miał możliwość obcowania z gamą nowych odczuć, o których nawet nigdy nie śniłeś/aś. Adrenalina i uczucie z którym się spotkasz będzie cudowne, wspaniałe... po prostu inne i z pewnością niezapomniane. Skok tandemowy jest ogólnie dostępną formą rekreacji, gdzie wykwalifikowany instruktor skacze z pasażerem na dwuosobowym spadochronie. Zadaniem instruktora jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem skoku. Po opuszczeniu pokładu samolotu, po blisko 60-sekundowym swobodnym spadaniu z prędkością 200 km/h instruktor otwiera spadochron, a pasażer może jeszcze przez kilka minut cieszyć się pilotażem spadochronu.

Za prawidłowe i miękkie lądowanie odpowiada już instruktor...

Taki skok może być również początkiem drogi w twojej karierze spadochronowej gdzie następnym krokiem jest już szkolenie spadochronowe metodą AFF.

Skacz z nami i bądź częścią pięknego sportu.

Istnieje możliwość zorganizowania "Pikniku Lotniczego" w skład którego wchodzi:

  • Skok spadochronowy
  • Lot szybowcem
  • Lot widokowy samolotem

W czasie trwania pikniku skok tandemowy mogą odbyć maksymalnie 40 osoby, lot szybowcem max. 50 osób, lot widokowy samolotem max. 70 osób.

Skoki tandemowe są fantastyczną formą rekreacji, do wykonania której nie są wymagane od klienta ani specjalistyczne badania lotniczo-lekarskie ani szkolenie spadochronowe.

Przed skokiem wymagamy jedynie, aby pasażer podpisał standardowy dokument, w którym przyznaje się do swojego wieku, wzrostu, wagi, jednocześnie poświadczając, że jest świadomy ryzyka związanego z wykonywaniem skoków spadochronowych i cieszy się ogólnie dobrym stanem zdrowia.

Nie ma przeszkód, aby skok w tandemie wykonała osoba niepełnosprawna. Z uwagi na specyfikę skoków z osobami niepełnosprawnymi i chęć zapewnienia maksymalnego komfortu pasażerowi jak i instruktorowi prosimy o wcześniejszy kontakt. Pozwoli to nam na indywidualne przygotowanie się już do konkretnego pasażera.

Możemy Was zapewnić, że każdy pasażer będzie traktowany indywidualnie. Nie mamy w zwyczaju przekonywać do skoków spadochronowych - liczymy, że każdy, kto do nas przyjeżdża wie, czego chce, ale...

...specjalizujemy się w sytuacjach nieszablonowych. Przykładem mogą być 'wieczory' panieńskie/kawalerskie czy wszelkiego rodzaju 'niespodzianki', gdzie pasażer przyjeżdża na lotnisko nie do końca świadomy jaka jest jego rola ;) W takich sytuacjach również prosimy o wcześniejszy kontakt. Pozwoli to nam odpowiednio przygotować się, aby gładko 'przekonać' bohatera wieczoru do wykonania skoku z 4000m. Póki co jeszcze nikt nam nie odmówił ;)

Cena: Skok spadochronowy w tandemie: 600 zł od osoby
Wideo-filmowanie skoku w tandemie: 150 zł od osoby
Transport z Willi ub Apartamentów Cztery Pory Roku na lotnisko (w obie strony) - 200 zł netto (bus do 20 os.)