Mini Park Linowy 8 stanowisk zawieszonych na wysokości 0,5 m do 2 m. Przygotowane specjalnie dla najmniejszych fanów linowych atrakcji. Opiekunowie pomagają dzieciom w przepinaniu i pokonywaniu przeszkód.15 stanowisk: różnego rodzaju mosty,kładki, belki, huśtawki, siatki, 3 zjazdy w tym ekstremalnie szybki: 50 metrowa tyrolką zakończona wielka siatką wraz z materacem. Goście przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonują 2 dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, aby później bezpiecznie poruszać się na platformach zawieszonych na wysokości od 5 do 11 m.

Wieża Mocy

Spragnionych wielkich wrażeń, lubiących podniesiony poziom adrenaliny w organizmie zapraszamy na pierwszą w Polsce Wieżę Mocy. Jest to 12 metrowa konstrukcja drewniana z dużą platformą na szczycie. Dostać się tam można trzema sposobami: ścianką wspinaczkową, drabiną Jakuba lub siatką. Droga powrotna jest tylko jedna!!!BIG SWING, czyli wielka huśtawka, a dokładniej skok w dół na potężnym wahadle.

EMOCJE GWARANTOWANE!!!

Wieża Mocy Wieża Mocy Park linowy / wieża mocy Cena netto dla grupy do 25 osób - 2 000 zł/impreza Cena netto dla grupy 25- 50 osób - 2 500 zł/impreza Cena netto dla grupy 50 - 100 osób: 3 000 zł/impreza