Biesiada Janosikowa (impreza w stylu góralskim)

Całość imprezy oparta na bazie folkloru góralskiego, z elementami kabaretowymi połączone z interaktywną zabawą z publicznością. Impreza dość przaśna i w luźnej formie - nasz program sztandarowy.

Festiwal Dobrego Nastroju (impreza kapeluszowa , lekka , muzyczna)

Otaczający nas świat czasami jest smutny, ponury i mało optymistyczny… Dobrze jest choć przez krótką chwilę móc przebywać w towarzystwie ludzi tryskających humorem, wesołością niczym nie zmąconą energią do zabawy i rozrywki. Przebywając wraz z tą grupą ludzi nawet nie wiesz kiedy ulegniesz ich nastrojom !!! Impreza gdzie dziesiątki kapeluszy w rytm szlagierów znanych i lubianych wiruje na parkiecie - konkursy interaktywne, można rozbudować o kostiumy.

Diabełki kontra Aniołki (fajne na męskie grupy)

Na każdym kroku diabły targają nas do zrobienia czegoś złego i powiedzcie sami - Kto tak naprawdę nigdy nie uległ Czarcim Pokusom ? W piekła kazamaty duszę Twą wciągają prześliczne diablice , diabły przygrywają choć uśmiechnij lice . Na końcu ogona zakąska już czeka , kotły bulgotają -zabawa ucieka, nic się nie martw bratku - piekło jest wesołe, a choć zatańczymy razem dziś na stole. Przekrocz bramy piekła przemiła duszyczko diabeł Cię przytuli wesołą muzyczką !!!! ! Zabawy interaktywne, dekoracje stylizacja.

Leninie, Leninie (impreza w stylu PRL - bogate dekoracje)

Niejednemu w oku łza się jeszcze kręci, chociaż tamte czasy ma w swojej pamięci z perspektywy smoczka tylko pamiętane czasy gdy goździki były ukochane, towarzysza wołga po szosach goniła - obok na siedzeniu siedziała Ludmiła. Całość imprezy oparta na bazie klimatów PRL-u, Nasz kolektyw wspólnie z gośćmi za pomocą muzyki i dekoracji przeniosą się w nie tak odległe czasy komuny.

Latino / Mechico / Americano

Salsa... Uzależnia od tańczenia i dźwięków clave.
Bezkompromisowo walczy z nudą, skutecznie poprawia nastrój.
Ma anielski uśmiech i diabelską moc.
Należy do gatunku uwodzicieli, rozbudza zmysły i poczucie humoru.
Ma nieokiełznany temperament i bezdyskusyjną siłę perswazji.
Pochodzi z Ameryki Łacińskiej, ale przetrwa w każdej strefie klimatycznej.
Zerka spod sombrera Mariachi wąsiaty.

Impreza utrzymana w charakterze podróży do Meksyku i krajów o podobnej kulturze mówiąca historię o tym jak ludzie tam żyją z czego się śmieją jak wygląda ich kultura i obyczaje. Poczucie bytowania z całym światem latynoskim naraz umożliwi nam dzisiejsze niecodzienne taneczne spotkanie.

Lata 20-te, Lata 30-te (rzecz dzieje się w Polskich realiach Kwinto i te sprawy)

Za ileś lat przez nowy świat
Już inni ludzie wieczorami będą szli
A jednak wiem na pewno, że melodyjką zwiewną
Powrócą tamte dni...

Lata 20-te, lata 30-te
kiedyś dla wzruszeń będą pretekstem...
I może nadszedł w końcu dziś ten czas, by znów wprowadzić urok tamtych lat.
Nietuzinkowe stroje, nonszalancja, elegancja, dobre maniery, nieskazitelność ubioru, teatr, wykwintne bale to elementy nieodłącznie kojarzące się nam z tamtą epoką. Czasy te nie były jednak wolne od oszustów, hochsztaplerów, jednak nie można im w tym wszystkim odmówić osobistego uroku. Zapraszamy Państwa na wspólną wędrówkę w tamten czas! Impreza jest raczej stylizacją, goście nie są bezpośrednio angażowani w czynny program, numery kabaretowe.

ALL CAPONE I JEGO GANG STERSKA BRAĆ ... ALBO NIE BRAĆ

Na gości czekają chłopaki Wielkiego Alla Capone - Don Pedro i Don Alfonso. Po sali przechadzają się podejrzane typy i ładne dziewczyny ubrane w stroje z epoki. Grupa zostaje podzielona na rodziny mafijne, które przez cały czas trwania imprezy będą miały za zadanie zebrać jak najwięcej dolarów . Banknoty zdobywać będzie można zarówno w kasynie jak i w rozlicznych konkursach prowadzonych przez ALL CAPONE. Pod koniec imprezy odbędzie se wielkie liczenie mamony i ta rodzina mafijna która nazbiera jej najwięcej wygrywa - 5 Galonów Nielegalnego Alkoholu od Przemytnika Rabbita.

Szalona podróż po Świecie... (impreza wielowątkowa)

A jak świat wielki długi i szeroki różne przygody zdarzają się gdziekolwiek nie zajrzysz, wszędzie na całym świecie każdy kraj i region mają swoje codzienności i obyczaje, swoje problemy i wesołości. My dziś wraz z wami udamy się w podróż dziwna i wesołą , narażającą nas na niecodzienne i niespodziewanie sytuacje i przeżycia. Będziecie musieli Państwo wcielić się w nietypowe postaci i sprostać różnym wyzwaniom.

Bal Narciarza Barabasza (o początkach narciarstwa Polskiego)

Coraz mocniej utwierdza się Zakopane jako zimowy ośrodek klimatyczny i sportowy. Zaruski prowadził w sezonie zimowym kursy jazdy na nartach, nauke pobierało nawet kilkanaście osób naraz – drewniane narty , jeszcze nie tak dawno zwane ski - jeden kij bambusowy – to wyposażenie ówczesnych narciarzy. Zakopane pęczniało od ciżby ludzkiej, a wszyscy przybyli szukali coraz to nowych doznać i atrakcji. Jedną z nich stała się nowa forma organizowania pierwszych zawodów narciarskich jak i wycieczek na nartach w góry; dziewicze stoki, obcowanie z przyrodą dawały poczucie jedności z naturą. Po takich przeżyciach chętnie bawiono się w długie zimowe wieczory przy blasku lamp naftowych. Odbywały się rauty, wenty , koncerty na cele dobroczynne, bale narciarskie, wieczornice wszystko najchętniej w towarzystwie tonecników i muzykantów. Górale byli symbolem wolności, hardości, umiłowania do zabawy i harmonii z przyrodą – byli odzwierciedleniem tęsknot ówczesnej Ojczyzny rozszarpanej przez zaborców. Przy stolikach w kawiarni debatowali literaci znani już w całym kraju, pokazywano ich sobie palcami.

Imprezy kostiumowe

Imprezy organizowane wg fantazji klienta z dostarczeniem przez nas odpowiednich strojów tematycznych.

Jasełka Góralskie

Święta to szczególny czas dla każdego z nas. Zapach choinki, bombki, mrugające światełka, no i oczywiście prezenty, nieodłączna z tym rodzinna atmosfera - przeżywamy ten czas co roku inaczej. W miejscu pracy tam gdzie spędzamy połowę naszego życia też mamy swoją rodzinę i bliskie nam osoby. Na różnego typu spotkaniach firmowych mówimy sobie rzeczy, których w inne dni byśmy nie powiedzieli, wylewamy uczucia i żale, a my byliśmy niejednokrotnie tego świadkami. Pozwól nam na zorganizowanie takiego spotkania, które na zawsze zostanie w Twoich świątecznych wspomnieniach.