Wesele z Noclegami w Zakopanem – Willa „Cztery Pory Roku”
Spełniamy weselne marzenia!
Zorganizuj swoje wymarzone wesele w Zakopanem!

Willa Cztery Pory Roku położona jest w zacisznym miejscu z widokiem na Tatry Zachodnie. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 3500m2, z dużym ogrodem pełnym kwiatów, z widokiem na Tatry. Cisza spokój a zarazem wszędzie blisko.

Organizując przyjęcie weselne, staramy się podejść indywidualnie do każdego klienta. Istnieje możliwość organizacji samego przyjęcia weselnego (dotyczy najczęściej klientów miejscowych), jak i całego pakietu to jest 1 lub więcej noclegów, przyjęcia weselnego poprawin, śniadań, obiadów, kolacji, całej pozostałej oprawy, wszystko w jednym obiekcie. Zlecając nam organizacje przyjęcia możesz poczuć się na nim jak swój gość, wszystkie kwestie związane z organizacją , my bierzemy na siebie.

Istnieje możliwość organizacji przyjęcia weselnego typowo w sali, w grilu lub warianty łączone.

Posiadamy dwie sale: Karczma Regionalna do 160 osób, Sala główna z drink-barem oraz Widokiem na Tatry, do 90 osób oraz Grill Regionalny (Szałas) do 150 osób

Organizujemy śluby: Kościelne (np. Św. Kazimierza w Kościelisku, Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach), Cywilne w urzedach, górach lub u nas na obiekcie ( w środku lub w ogrodzie), za pośrednictwem Celebranta.

Szczęśliwa para młoda, piękna sala weselna, tryskający energią wodzirej i idealnie skomponowane menu, oto najważniejsze elementy wesela. Idealnie zgrane, sprawiają, że przyjęcie pozostanie na długie lata w pamięci twoich gości.

ORGANIZUJEMY WESELA BEZ UKRYTYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW OD A DO Z!