Ferie zimowe
Okryte śniegiem stoki i zaspy tworzą wyjątkowy klimat w górach. Sceneria zachęca do spacerów, a minusowe temperatury skłaniają do ruchu. Wędrowne trasy narciarskie o łącznej długości 10 km zapewniają dogodne warunki do uprawiania klasycznego narciarstwa biegowego. A wyciągi narciarskie zachęcają do zjazdów na snowbordzie czy nartach z oświetlonym stokiem.

W zasięgu kilkanaście stacji narciarskich o dużej przepustowości, o zróżnicowanym stopniu trudności od początkujących do zaawansowanych:

  • Polana Szymoszkowa
  • Witów Ski
  • Biały Potok
  • Krzeptówki

Szczególną atrakcją regionu są wyścigi psich zaprzęgów od pewnego czasu organizowane regularnie co roku.  Organizujemy kuligi, które zapewnią moc niezapomnianych wrażeń. Gwarantujemy także przytulne pokoje, komfortowo wyposażone. Idealne na odpoczynek po ciężkim dniu. Z myślą o dzieciach przygotowalismy „Snowtubing” tor, na którym mkną one na śnieżnych pontonach! - pełna radości zabawa na śniegu gdzie odbywają się konkursy na najładniejszego i dużego śnieżnego bałwana.
Malowniczo prezentują się także drewniane bacówki przyprószone białym puchem, które można podziwiać podczas spacerów.
Jazda na łyżwach jest świetną formą aktywnego spędzania wolnego czasu, a zarazem świetną zabawą, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W Zakopanem znajdują się takie lodowiska jak:  lodowisko DOMINO, TATRA ICE I przy stadionie COS.
Jazda na łyżwach w towarzystwie rodziny lub przyjaciół to wielka frajda dla każdego niezależnie od wieku!

Od lat kojarzymy sezon zimowy z śnieżnobiałym śniegiem, po którym mkną rozpędzone sanie. Jeśli dodatkowo ciągną je konie możemy już mówić nie tylko o wspaniałej zabawie, ale też niesamowitej przygodzie. I obojętnie czy mamy kilka czy kilkadziesiąt lat - kulig z pewnością będzie niesamowitą frajdą.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości przejażdżki po malowniczej okolicy miejscowości Kościelisko. Sanie zaprzęgnięte w piękne konie powiozą nas płynnie i wesoło, a my będziemy mogli zapomnieć o codzienności i podziwiać otaczający nas krajobraz. Z powodzeniem organizujemy kuligi zarówno w dzień, jak i w nocy, którym klimatu dodają pochodnie.
Kulig to bowiem nie tylko przyjemna przejażdżka, ale też relaks na świeżym powietrzu, kontakt z pozytywnie na nas wpływającymi końmi, możliwość spędzenia czasu z naszymi towarzyszami