Trudno wyobrazić sobie lepszy czas na podróże i wypoczynek niż emerytura. To długo wyczekiwany okres, w którym w końcu można pozwiedzać nasz kraj, oddać się relaksowi pośród malowniczej polskiej przyrody, poznać innych ludzi, zobaczyć piękne miejsca, powspominać i odetchnąć w spokoju.

Starość jak i młodość ma wiele zalet. Wcale nie musi być przykra, męcząca, wręcz przeciwnie – powinna być piękna, z całą swoją mądrością. Coraz więcej polskich seniorów jesień wieku wykorzystuje jako zasłużoną drugą młodość, realizując przy tym własne potrzeby i marzenia.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom emerytom, z wielką przyjemnością będziemy gościć Państwa w naszym obiekcie oferując z całych sił udane wczasy dla seniorów. Dostosujemy się do wymagań i potrzeb, służąc pomocą i radą. Wczasy dla seniora w górach w willi "Cztery Pory Roku" to doskonałe miejsce do odprężenia się pośród licznych tras spacerowych, wody i ryb, górskich ścieżek i polan, lasów czy spokojnych, oderwanych od zgiełku dróżek z zabytkowymi kośćiółkami czy kapliczkami.

Pobyty dla seniorów już od 40zł / doba