Rezerwacja online

Wielu parom młodym planowanie oraz organizacja uroczystości ślubnych i weselnych kojarzy się z mnóstwem przygotowań, dodatkowym zaangażowaniem, obowiązkami i stresem.

Dla tych, którzy chcą skoncentrować się na wspólnym przeżywaniu najcudowniejszych chwil w życiu w atmosferze miłości i spokoju, doskonałą propozycją jest znalezienie kompleksowej pomocy w zorganizowaniu ślubu i wesela. Oferta pensjonatu Cztery Pory Roku Kościelisko-Zakopane zapewnia duży wybór usług najwyższej jakości gwarantujący idealny ślub i przyjęcie weselne. 

Cztery Pory Roku to miejsce o niezwykłych walorach. Można tu znaleźć cudowne plenery i przestrzenie na niesamowity ślub plenerowy z panoramą Tatr w tle, wspaniałe sale weselne obsługiwane przez wykwalifikowany personel serwujący wyśmienicie stworzone menu. Baza noclegowa oferuje komfortowe pokoje i apartamenty z widokiem na monumentalne szczyty górskie, a doskonale funkcjonująca strefa SPA zapewnia gościom relaks. Miejsce wyróżnia się prawdziwie rodzinną atmosferą oraz koncentracją na indywidualnych preferencjach klientów. Młodym parom pozostaje ustalenie wspólnych pragnień, wyborów i priorytetów, które mają być spełnione w trakcie uroczystości. Ślub i wesele w Czterech Porach Roku pozwoli na celebrowanie wspaniałych i podniosłych chwil oraz przyjęcie weselne z klasą, które na zawsze pozostanie w  pamięci.

Huczne pożegnanie ze stanem wolnym

Szukający odpowiedniego miejsca na udany i pomysłowy wieczór panieński lub kawalerski w Czterech Porach Roku w Kościelisku znajdą wszystko, czego potrzebują do niezapomnianego pożegnania ze stanem wolnym

 

Wyjątkowy wieczór panieński 

Najczęściej organizacją tego szczególnego wydarzenia w życiu przyszłej Panny Młodej zajmuje się jej najbliższa przyjaciółka pełniąca często rolę świadkowej. Zna doskonale gusta i preferencje Panny Młodej, dzięki czemu bez większego wysiłku może zaplanować piękny i zapadający w pamięć wieczór.

Odpowiednio wybrana konwencja wieczoru, w której przyszła Panna Młoda poczuje się swobodnie w gronie przyjaciółek i bliskich znajomych, wspaniałe miejsce oraz specjalne atrakcje pozwolą zapewnić niezapomnianą zabawę.

W naszym obiekcie funkcjonuje strefa SPA, gdzie ogrom zabiegów relaksacyjnych i upiększających w gronie najbliższych przyjaciółek stanie się doskonale spędzonym czasem, a same zabiegi pozwolą się zrelaksować podczas stresujących przygotowań.

Impreza w jednej z sal naszego obiektu pełna ulubionych przekąsek, słodki stół, szampan i pyszne oryginalne drinki zagwarantują udaną zabawę przy dźwiękach muzyki uwielbianej przez przyszłą Pannę Młodą.

Wieczór panieński mogą urozmaicić gry i quizy. Dobrą zabawą będzie stworzenie tzw. kapsuły czasu. Przyszła mężatka odpowie na pytania dotyczące jej wyobrażeń i oczekiwań małżeńskich. Spisane odpowiedzi umieszczone i zamknięte w butelce będzie mogła przeczytać w wybraną rocznicę ślubu i ocenić ich trafność oraz sprawdzić, czy i jak się zrealizowały. Wieczór panieński nie może obyć się bez prezentów i upominków dla Panny Młodej.

Po udanej zabawie podczas wieczoru panieńskiego na wszystkie Panie czekają wygodne pokoje i komfortowo urządzone apartamenty, gdzie poranek z fantastycznym widokiem na góry sprawi niesamowitą przyjemność.  

Udany wieczór kawalerski

Ostatnie chwile w stanie wolnym powinny być świętowane w wyjątkowy sposób. Urządzanie wieczorów kawalerskich ma długą tradycję i niezmiennie zakłada huczną zabawę bez towarzystwa kobiet. Świadek lub najlepszy przyjaciel Pana Młodego ma za zadanie zorganizowanie fantastycznego wieczoru pełnego niezapomnianych atrakcji i wyśmienitej zabawy. Powinien być to czas całkowicie skoncentrowany na przyszłym małżonku, który będzie świętowaniem opuszczenia grona kawalerów.

Pensjonat Cztery Pory Roku jest wyśmienitym miejscem na zorganizowanie szampańskiej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego. Pomaga w zorganizowaniu prawdziwie męskich i pełnych wrażeń atrakcji takich jak rajd quadami czy paintball. 

Wyśmienitą atrakcją będzie spędzenie tego wyjątkowego wieczoru w Szałasie Grillowym, gdzie na gości będą czekać specjały kuchni regionalnej przyrządzane według oryginalnych receptur. Atrakcje kulinarne mogą urozmaicić góralskie śpasy. To forma zabawy prowadzona przez góralskich zbójników polegająca na wykonywaniu przez gości wyznaczonych przez nich zadań. Może to być np. cięcie drewnianych bali piłą ręczną, góralska próba siły, picie okowity podawanej na narcie. Wszystko odbywa się przy muzyce kapeli góralskiej i jest unikalnym sposobem spędzenia wieczoru kawalerskiego.

Po hucznej zabawie obiekt zapewnia nocleg w utrzymanych  w góralskim stylu pokojach i apartamentach.

Niezapomniany ślub w przepięknych sceneriach każdej pory roku

Wszystkie pory roku są odpowiednie na zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego z górskim krajobrazem w tle. Każda przynosi inne nastroje i kolory pozwalające nadać uroczystości unikalny charakter.

Dla tych, którzy zdecydują się na ślub plenerowy na łonie natury pensjonat Cztery Pory Roku, daje możliwość stworzenia romantycznej atmosfery w trakcie uroczystości w ogrodzie. Zaślubiny pod gołym niebem pełne uroku w pięknym ogrodzie będą synonimem wyśnionej ceremonii ślubnej. Piękny ogród  daje możliwość stworzenia baśniowej atmosfery. Wiosenna soczysta zieleń, ciepły, promienny letni dzień czy tryskająca kolorami wczesnojesienna aura, a nawet otulony białym zimowym puchem ogród podkreślą charakter wyjątkowego dnia. Najczęściej młode pary wybierają na ślub cieplejsze miesiące, jednak góry są najlepszym miejscem, jeśli zdecydują się na ślub zimą. Biały puch wokół i góralskie sanie wiozące do kościoła to jedna z piękniejszych możliwości zapewnienia sobie pięknego zimowego ślubu. Wspaniałe widoki ośnieżonych szczytów i strojny w białą szatę krajobraz to doskonałe tło do weselnych sesji fotograficznych. 

Miłośnicy gór i tradycji góralskiej znajdą w Czterech Porach Roku idealne miejsce pozwalające na zorganizowanie wymarzonych zaślubin i wesela. Dla tych, którzy chcą wziąć ślub cywilny, istnieje możliwość zorganizowania go w Urzędzie Gminy Kościelisko czy Urzędzie Miasta Zakopane, na terenie obiektu w jednej z sal lub w pięknie przystrojonym i odpowiednio udekorowanym na potrzeby tej uroczystości ogrodzie (koszt ślubu w plenerze to ok. 1000 zł) – przyjazd urzędnika stanu cywilnego, miejsca dla pary młodej i gości, odpowiednie nagłośnienie i muzykę przygotują pracownicy naszego obiektu.

Dla tych, którzy będą chcieli wziąć ślub kościelny bądź konkordatowy Cztery Pory Roku Kościelisko, zorganizuje go  w pięknym zabytkowym drewnianym kościele Św. Kazimierza w Kościelisku lub w urokliwym Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Transport do Urzędu Stanu Cywilnego lub kościoła leży w gestii obiektu. Para Młoda może wybrać się w romantyczną przejażdżkę powozem dwukonnym, bryczką albo stylowym czerwonym garbusem, białym BMW (możliwa wersja kabriolet). Przejazd dla gości odbywa się bryczkami, lub kilkuosobowymi busami.

Coraz częściej młodzi ludzie decydują się na ślub humanistyczny. Jego nieco luźniejsza i mniej oficjalna forma bazuje na składaniu przysięgi w obecności świadków i gości. Ceremonię prowadzi celebrant, którego usługi proponuje Cztery Pory Roku.

Ślub w plenerze zorganizowany w ogrodzie naszego pensjonatu w razie niepogody i zmiennej aury może odbyć się pod namiotem lub zostać przeniesiony do jednej za sal. 

Błogosławieństwo przed ślubem udzielane przez rodziców Pary Młodej jest jednym z najstarszych obyczajów. To rodzaj symbolicznego pożegnania z domem rodzinnym i przyzwoleniem na nowe wspólne życie małżonków, które ma podniosły i wzruszający charakter. Istnieje możliwość zorganizowania go w formie bardziej oficjalnej lub kameralnej atmosferze jednego z pokoi.

 

Wesele w najlepszym i oryginalnym stylu

Przyszli nowożeńcy po ustaleniu terminu ślubu i sporządzeniu listy gości powinni zająć się rezerwacją odpowiedniej sali na przyjęcie weselne. Najczęściej najlepsze domy weselne mają dość duże obłożenie  terminowe, dlatego warto kilka lub nawet kilkanaście miesięcy wcześniej zająć się tą kwestią.

Cztery Pory Roku Kościelisko-Zakopane to pięknie położony dom weselny u podnóża Tatr z komfortową bazą noclegową. Będąc gospodarzem wielu udanych imprez weselnych ma duże doświadczenie w ich organizacji. Przedstawiając wizję i plan przebiegu uroczystości, nawet kiedy pojawiają się nieszablonowe i nowatorskie pomysły, Państwo Młodzi mogą mieć pewność ich perfekcyjnej realizacji.

Ustalanie dokładnego planu i preferencji oraz kosztów uroczystości weselnych rozpoczyna się zawsze od spotkania Pary Młodej z osobą odpowiedzialną za organizację imprezy w obiekcie. Podstawą rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku w wysokości  2000 zł. Jest to również gwarancja niezmienności wcześniej ustalonych cen. 14 dni przed datą wesela obiekt zamyka ustalenia poczynione do tej pory. Rezerwacja noclegów wymaga również wpłacenia zadatku w wysokości 2000 zł na pół roku przed planowaną imprezą.

Wygląd i wielkość sal weselnych jest jednym z najważniejszych elementów podczas wyboru miejsca na imprezę. Pensjonat Cztery Pory Roku Kościelisko ma do dyspozycji Salę Regionalną Dolną, gdzie można zorganizować przyjęcie na 160 osób. Górna Sala Widokowa ma nieco mniejszą powierzchnię gwarantującą przyjęcie do 70 osób. Lubiący stylistykę typowo góralską mogą wybrać zorganizowanie hucznej zabawy w Dużym Regionalnym Szałasie Grillowym do 150 osób lub Małym Regionalnym Szałasie Grillowym mieszczącym do 50 osób. Wielkość wybranej sali powinna mieć adekwatną do liczby gości powierzchnię do biesiadowania i zabawy tanecznej. Wszystkie sale znajdują się w pobliżu oferowanych miejsc noclegowych, przy których znajduje się bezpłatny parking dla gości.

W gestii Państwa Młodych leży wybór stylu wesela i jego motywu przewodniego. Często to od tego zależy rodzaj wybieranego lokalu. Tradycyjnie wesele zaczyna się od przywitania Pary Młodej chlebem i solą. Później goście wznoszą toast za zdrowie i pomyślność nowożeńców lampką szampana. Cztery Pory Roku Kościelisko to miejsce, w którym można swobodnie zrealizować kilka rodzajów przyjęć weselnych.

Doskonale wypadnie impreza weselna w stylu boho wywodzącym się ze środowiska bohemy artystycznej. To styl romantyczny, pełen zwiewności i lekkości oraz zakładający bliskość pięknej natury. Ogród w sąsiedztwie sali weselnej, swobodna nonszalancja podkreślona delikatnymi materiałami, koronkami, makramami, świecznikami, lustrami oraz żywymi kwiatami stanowiącymi piękną oprawę weselną znajdą się w ofercie obiektu, gdy Młoda Para wybierze właśnie ten styl imprezy.

W tym niesamowitym i klimatycznym  miejscu nowożeńcy mogą także wybrać bardziej sielski, wiejski i nieco staropolski styl rustykalny, dla którego idealnym miejscem będzie drewniane wnętrze. Wtedy przyjęcie weselne w Szałasie Grillowym stanie się nie lada atrakcją. Dekoracją mogą stać się dodatki w kolorach ziemi: beżach, brązach i odcieniach zieleni. Drewniane skrzynie i stoły ozdobione polnymi kwiatami, owocami czy warzywami, wianki, białe haftowane obrusy oraz świeczki w szklanych słoikach podkreślą unikalny charakter wesela.  

Wesele góralskie to wspaniała propozycja dla tych, którym kultura oraz zwyczaje góralskie są bliskie i chcą przeżyć huczne, liczne wesele z pompą w folkowym stylu. Pensjonat Cztery Pory Roku jest na taką imprezę doskonałym miejscem. Dwa Szałasy Grillowe do wyboru oraz pyszne góralskie jadło, które będzie dla niejednego gościa prawdziwym odkryciem kulinarnym, przygrywająca do tańca kapela góralska, przyśpiewki i oryginalne zwyczaje stworzą niezapomniany oryginalny klimat zabawy weselnej.

Niektórzy Państwo Młodzi chcą spędzić wyjątkowy dzień w skromnym gronie najbliższych – rodziny i przyjaciół, dzięki czemu ślub staje się kameralny oraz tworzy się intymna atmosfera pełna wzruszeń. Organizacja małego wesela w obiekcie, na przykład w Górnej Sali Widokowej z pięknym widokiem na górskie okolice, będzie magicznym wydarzeniem i wspaniałą alternatywą dla tych, którzy nie lubią hucznych imprez i cenią spokojny nastrój

 

Idealnie zaplanowane menu weselne

Stworzenie odpowiedniego menu na przyjęcie weselne może być nie lada wyzwaniem, dlatego warto zdać się na doświadczenie fachowców, którzy zgodnie z sugestiami Pary Młodej pomogą wybrać potrawy, które trafią w gusta gości weselnych.

Cztery Pory Roku Kościelisko-Zakopane ma w swojej ofercie interesujące propozycje. Jedną z nich jest Bufet Chłopskie Jadło z regionalnymi smakołykami. Znalazły się w nim  m.in. pieczona w całości wiejska szynka, żeberka, golonka, boczek, pasztet oraz pieczone mięsa. Na stole nie zabraknie domowego smalcu, wiejskiego masła, ogórków małosolnych i kiszonych oraz świeżego swojskiego chleba. Wesele w górskich regionach nie obędzie się bez oscypków i bryndzy. Koszt bufetu zależy od liczby gości weselnych. Dobrze przygotowane menu weselne najczęściej składa się z kilku ciepłych dań oraz różnych zestawów zimnych przystawek.

Przykładowe menu w obiekcie bazuje na specjałach kuchni polskiej i regionalnej. Składa się z kilku rodzajów zup do wyboru takich jak np. krem z borowików, pieczarek, brokułów, tradycyjny rosół z makaronem i żurek czy góralska kwaśnica. Wśród 4 zestawów ciepłych dań można wybrać po jednym z zestawu. Wszystkie smakują i prezentują się wyśmienicie. Są tu m.in. kotlet cordon bleu, kotlet bacowski z boczkiem i oscypkiem, placek po zbójnicku, pstrąg pieczony, rolada wołowa, karczek z grilla po meksykańsku, bogracz i boeuf strogonow. Wszystkie pyszne dania podawane są z odpowiednimi dodatkami oraz dwiema surówkami do wyboru spośród kilkunastu propozycji. W ofercie jest także kilka rodzajów deserów. Możliwość stworzenia/wybrania własnej konfiguracji menu jest możliwa, a każde zamówienie klientów będzie zrealizowane według ich preferencji. Pomocą służy konsultant ślubny Czterech Pór Roku.

Zimne przystawki są podawane na życzenie klientów w postaci zimnych płyt serwowanych na stołach bądź w formie bufetu. Znajdziemy na nich duży wybór potraw od kilku rodzajów wędlin, pieczonych mięs, rolad i pasztetów do śledzików, kanapeczek, sałatek i desek serów.

Udane przyjęcie weselne nie może się odbyć bez słodkiego stołu, na którym będą królować pyszne domowe wypieki – ciasta i ciasteczka, babeczki, owoce oraz przede wszystkim tort weselny upieczony przez cukiernika w obiekcie lub zamawiany w rekomendowanej cukierni.

Ustalenia przedweselne dotyczą również podawanego na imprezie alkoholu. Jeżeli alkohol (do wyboru: wódka biała i kilka jej rodzajów, wina białe i czerwone, gin, piwo lane Żywiec, alkohole regionalne) zapewnia obiekt, cena od osoby zależy od liczby gości weselnych. W sytuacji kiedy kupno alkoholi leży w gestii Państwa Młodych korkowe wynosi +6 zł. Koszt napojów takich jak: kawa, herbata, soki owocowe, zimne napoje i woda mineralna także zależy od liczby osób na weselu.

Podczas tworzenia menu weselnego warto zwrócić uwagę na zachowanie różnorodności podawanych potraw, co pozwoli trafić w gusta kulinarne gości oraz spełnić ich wymagania w kwestii diet. Dobrze skomponowany jadłospis to jeden z elementów udanego przyjęcia weselnego.

Aranżacja sal weselnych w doskonałym stylu

Jeżeli Para Młoda zdecydowała się na konkretną i wymyśloną przez siebie koncepcję determinującą styl przyjęcia przychodzi czas na dobranie odpowiednich dekoracji. Państwo Młodzi często decydują się na ustawienie tzw. ścianki. Najczęściej staje za stołem nowożeńców, przystrojona kwiatami i gustownymi dodatkami z motywem przewodnim wesela oraz napisami afirmującymi wyjątkowy dzień dla zakochanych z pierwszymi literami imion. Obiekt oferuje taką ściankę i napisy LED. W innych propozycjach znajdziemy zgodne z wybranym kolorem dominującym gustowne dekoracje (świeczniki, serwetki, obrusy, świece, nakładki na krzesła) i inne akcesoria dodawane na życzenie klientów. Para Młoda nie musi się martwić doborem kwiatów na wiązankę ślubną czy kwiatami na stoły, które będą udekorowane pięknymi bukietami świeżych kwiatów.  Podstawę wyśmienitej hucznej zabawy weselnej i szampańskich nastojów wśród gości będzie stanowić znakomicie dobrana muzyka. 

Muzyka góralska pozwoli na czas uroczystości weselnych stworzyć niesamowity i niezapomniany klimat. Doskonale zabrzmi jako muzyczny akcent podczas przywitania Pary Młodej i gości na sali weselnej bądź stanowiąc oprawę uroczystości zaślubin. Dla tych, którzy wybiorą wesele w góralskim stylu muzyka grana przez góralską kapelę będzie fantastycznym elementem imprezy, który zapewni Cztery Pory Roku. Sprawdzony i niezawodny DJ poprowadzi wesele w rytmach wybranej przez nowożeńców muzyki, używając profesjonalnego nagłośnienia i dopasowanego do nastroju imprezy oświetlenia. Świetnie sprawdzi się również skorzystanie z usług wodzireja.

Pierwszy taniec Pary Młodej jest niezapomnianą chwilą nie tylko dla nowożeńców, ale i gości weselnych, stajac się początkiem zabawy weselnej. Wyjątkowy i magiczny charakter nada mu specjalnie przygotowany ciężki dym dający efekt tańca w chmurach.

Do dyspozycji gości weselnych jest świetnie wpisujące się w charakter weselnego przyjęcia i dobrej zabawy magiczne lustro. To wielki dotykowy ekran, dzięki któremu goście, używając przebrań, rekwizytów oraz wyświetlanych animacji mogą zaaranżować weselną sesję fotograficzną. Zdjęcia można wydrukować bądź przesłać e-mailem. Magiczne lustro zapewni dobrą zabawę wszystkim obecnym na przyjęciu.

Podczas szampańskiej zabawy na imprezie weselnej na pewno przyda się pomoc animatorki zabaw dla dzieci oraz opieka nad nimi. Wykwalifikowana animatorka potrafi zdobyć uwagę i sympatię najmłodszych gości weselnych, zintegrować ich i zaproponować atrakcyjne zabawy, zapewniając maluchom wspaniały i radosny czas oraz spokojną zabawę ich rodzicom.

Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość w życiu nowożeńców. Gromadzą grono rodziny i najbliższych przyjaciół, które świętuje z nimi ten radosny czas. Na pielęgnowanie wspomnień, emocji oraz fantastycznej atmosfery pozwalają zdjęcia i filmy, które powstają w trakcie wesela. Obiekt oferuje usługi profesjonalnego fotografa i kamerzysty, którzy zapewnią uczestnikom wesela możliwość kolekcjonowania wyjątkowych chwil.

Na koszt wesela ma wpływ wiele czynników, które poniekąd wybierają Państwo Młodzi podczas planowania i ustalania szczegółów uroczystości. Są to przede wszystkim: rodzaj wybranego menu oraz pozostałe elementy oprawy weselnej, na które się zdecydowali. Obejmuje ona wiele atrakcyjnych możliwości, które pozwoliły Czterem Porom Roku stworzyć ciekawą, a przede wszystkim elastyczną ofertę.  Pozwalają nowożeńcom na swobodne i bezstresowe cieszenie się tym wyjątkowym dniem, który przebiega według ich wymarzonego scenariusza.

Po dobrej zabawie w domu weselnym u podnóża Tatr goście mogą udać się na spoczynek do wcześniej zarezerwowanych pokoi i apartamentów. Do dyspozycji gości są oddane: Pensjonat Cztery Pory Roku w Zakopanem z 33. pokojami, od 1- do 5-osobowych, Apartament Widokowy Zakopane Cztery Pory Roku z 12. pokojami o wysokim standardzie oraz Apartamenty Cztery Pory Roku & SPA z 9. pokojami.

Dalszy ciąg świętowania, czyli poprawiny pełne atrakcji

Dzień po przyjęciu weselnym jest dniem, w którym zgodnie z tradycją są urządzane poprawiny. Często Para Młoda chce tego dnia w luźnej atmosferze spędzić więcej czasu z gośćmi. Ciekawą możliwością jest zorganizowanie imprezy o innym charakterze i w innym stylu niż wesele. 

Pensjonat Cztery Pory Roku Kościelisko położony wśród pięknych krajobrazów z widokiem na Tatrzański Park Narodowy i górskie szczyty jest miejscem, które proponuje skorzystanie z możliwości zorganizowania fantastycznych poprawin w Szałasie Grillowym. Dzień po weselu pełen atrakcji będzie wspaniałą niespodzianką dla gości.

 

 

 

Regionalne Grille

Do wyboru są dwa Regionalne Grille (pierwszy do 150 osób + plus sala do 60 osób nad nim oraz drugi do 30 osób) zależnie od liczby gości. Ich wnętrza urządzono w oryginalnym góralskim stylu pozwalającym stworzyć unikalny klimat imprezy. Doskonałe dania z grilla takie jak np.:  kaszanka zbójnicka, kęsy boczku, marynowany w ziołach karczek, szaszłyki czy dramsztyki drobiowe dopieszczą podniebienia wytrawnych smakoszy. Potrawy z Kotła Zbójnickiego, czyli do wyboru – kwaśnica z żeberkami, bigos czy zupa salacianka na wędzonce z ziemniakami. To tylko niektóre z proponowanych dań. Menu dopełnia ogromna ilość dodatków i sałatek. Istnieje możliwość zamówienia kapeli góralskiej lub skorzystanie z nagłośnienia, dzięki któremu przy góralskiej lub biesiadnej muzyce goście spędzą poprawiny w wyjątkowy sposób jako wieczór zbójnicki, a tradycyjne góralskie zabawy będą dodatkową atrakcją. Niezobowiązująca, swobodna atmosfera i interesująca oferta obiektu będzie niepowtarzalnym zwieńczeniem uroczystości.

Obiekt Cztery Pory Roku Kościelisko-Zakopane położony w spokojnym, cichym i urokliwym zakątku serca Tatr jest wspaniałym miejscem na urządzenie ślubu i wymarzonego przyjęcia weselnego. Ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają na najwyższy poziom aranżowanych imprez. Nowożeńcom pozostaje spokojne i radosne celebrowanie cennych chwil podczas wesela marzeń.