Rezerwacja online

Willi „Cztery Pory Roku” to idealny punkt wypadowy w Tatry Zachodnie, wszędzie blisko, a za razem cisza, spokój a co za tym idzie bezpiecznie dla dzieci w każdym wieku.

Dogodna lokalizacja naszego obiektu sprzyja realizacji wszystkich punktów programowych, nie ma potrzeby korzystania wielokrotnie z transportu, można spacerować, zwiedzać Tatry czy zimą jeździć na Nartach czy biegąć na biegówkach.

Na obiekt jest idealnym miejscem do organizacji zarówno białej i i zielonej szkoły, tutaj można raz za razem doskonale się bawić zarówno latem jak i zimą  – tutaj nuda się nie uda.

Posiadamy 33 pokoje o łącznej ilości 112 miejsc noclegowych, każdy z pokoi posiada indywidualną komfortową łazienkę (prysznic, suszarkę do włosów), łóżka wyposażone w zdrowe, komfortowe materace. 

Jako obiekt posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje – na pobyt dzieci i młodzieży, ubezpieczenie oc, certyfikat bezpiecznego obiektu.

Organizujemy 

  • Wycieczki szkolne
  • Kolonie
  • Zimowiska
  • Zielone i Białe szkoły

Nasz ośrodek oferuje pomoc w organizacji całego pobytu, posiadamy gotowe pakiety na wypoczynek dzieci i młodzieży.

Warianty wypoczynku

Wariant 1

Grupa wykupuje w obiekcie nocleg lub pobyt z wyżywieniem / dwa lub trzy posiłki zależne od zapotrzebowania a cały dodatkowy program organizuje sobie sama (my możemy służyć pomocą w ustaleniu programu, rezerwacji atrakcji, przewodników, rezerwacji biletów wejściowych.

Wariant 2

Grupa wykupuje w obiekcie gotową ofertę pobytową z wyżywieniem wraz z całym programem w cenie. Całościowe oferty skalkulowane są dla grup 25 i 50 osobowych. To opcja dla organizatora jest wygodniejsza ponieważ wszystko jest po naszej stronie. Bieżemy odpowiedzialność za wszystko, realizacja programu odbywa się przez wykwalifikowane grono osób.