Rezerwacja online

Willa Cztery Pory Roku zlokalizowana jest na szlaku turystycznym z Doliny Kościeliskiej na Gubałówkę, z widokiem na całe Tatry Zachodnie, z dużym ogrodem i infrastrukturą wypoczynkową.

Oferujemy pokoje standardu hotelowego. Posiadamy 33 pokoje, co daje łącznie 112 miejsc noclegowych. W każdym pokoju TV, lodówka, czajnik, suszarka do włosów.

W cenie pobytu, jest wliczony parking dla autokaru oraz możliwość korzystania z sali kominkowej, gdzie do dyspozycji dzieci są dwa stoły bilardowe, ping-pong, piłkarzyki.

W sali kominkowej istnieje możliwość zorganizowania również seansu filmowego lub wieczoru karaoke (udostępnienie sprzętu, również w cenie).

Na obiekcie posiadamy także regionalną wiatę grillową, gdzie grupa ma możliwość zorganizowania sobie grilla/ogniska (udostępnienie wiaty grillowej również w cenie).

Jesteśmy laureatem nagrody „Małopolski As Turystyki”.

WAŻNE !

* posiadamy wszelkie odbiory potrzebne do pobytu dzieci i młodzieży *
* posiadamy aktualną polisę OC obiektu *
* jesteśmy pod stałym nadzorem instytucji: sanepid, straż, policja, kuratorium oświaty *
* spełniamy wszystkie wymogi dot. Covid-19 *

Wyżywienie

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, lub śniadań, obiadów i kolacji.

Śniadania są organizowane w formie bufetów szwedzkich. Śniadanie jest kontynentalne, zawsze coś na ciepło i na słodko. Posiadamy ekspres do kawy/ herbaty/ gorącej czekolady, ale i również automaty do soków.

Obiadokolacje / obiady są serwowane w postaci zupy, II dania i deseru + do picia kompot. Kolacje zaś, są oferowane w bufetach.

W przypadku oferty z trzema posiłkami, zamiast jednej typowej kolacji na sali, na życzenie, istnieje możliwość zorganizowania jej w regionalnym szałasie grillowym, w postaci ogniska/ grilla (GRATIS).

Menu bazuje na kuchni polskiej ale i na regionalnych specjałach podhalańskich. Istnieje możliwość diety bezglutenowej i wegetariańskiej, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Kościelisko

Kościelisko jest piękną i malowniczą wioską podhalańską, przyległą do Zakopanego, to idealny punkt wypadowy w Tatry Zachodnie. Znajdują się tu trzy najpiękniejsze Doliny Tatrzańskie: Chochołowska, Kościeliska i Lejowa (to największe atrakcje turystyczne regionu.) Kościelisko uważane jest za perełkę regionu Podhala. Kościelisko to cisza, spokój, czyste powietrze a zarazem wszędzie blisko.

Najważniejsze atrakcje turystyczne Kościelisko i okolice

* Dolina Chochołowska, Kościeliska, Lejowa, Wąwóz Kraków oraz wiele innych *
* Kościół Św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. *
* Szlaki piesze: Butorowy Wierch- Ciemniak, Nędzówka- Chochołów, Kiry- Polana Chochołowska oraz wiele innych *
* Jaskinia Raptawicka, Mroźna, Obłazkowa i wiele innych *
* Trasy biegowe na Chotarzu *
* Wyciągi narciarskie *
* Kolej linowa na Butorowy Wierch * * Termy Chochołowskie * Gubałówka + kolejka linowo-terenowa *
* Zakopane wraz ze skocznią narciarską, ulicą Krupówki i targowiskiem pod Gubałówką, zabytkowym cmentarzem *
* Żywy skansen Chochołów *
* Muzea i galerie sztuki regionalnej *
* Centrum edukacji przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego Kościelisko wraz z okolicą,
oferują atrakcje dla dzieci i młodzieży w każdym przedziale wiekowym, dlatego też jest to idealne miejsce na zwiedzanie, dobrą zabawę i wypoczynek !

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami !
Recepcja: 18 20 70 207, 608 401 704, e mail: rezerwacja@czteryporyroku.pl