Rezerwacja online

Willa Cztery Pory Roku, to idealne miejsce na wypoczynek dla klubów sportowych. Malownicze widoki, bliskość do szlaków turystycznych oraz położenie ponad strefą smogu, to warunki sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu znajduje się Dolina Kościeliska, do której stanowi odległość około 1,50 km oraz Gubałówka, do której jest około 3 km.

Willa Cztery Pory Roku jest otoczona przez polany i lasy. W promieniu około 1 km znajdują się trasy biegowe, ścieżki do uprawiania nord-walking, ale i również trasy rowerowe i rolkowe.

W Kościelisku, znajduje się również ośrodek biathlonowy trasy rolkowe , strzelnica oraz dom ludowy. W tym ostatnim, można zapoznać się z góralską kulturą Podhala i okolic, poznać historię regionu.

Trasy biegowe w Kościelisku są oświetlone. Są to trasy ogólnodostępne, otwarte, różnorodne, udostępniane bezpłatnie. Dwie trasy o długości obecnie ok 10 kilometrów, poprowadzone są przez polany z przepięknym widokiem na Giewont. Trasa dłuższa, bardziej kręta i charakteryzująca się bardziej stromymi podbiegami i zjazdami, przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych narciarzy (ok. 2.5 km lub teren lasu). Z kolei trasa krótsza jest dostosowana do umiejętności narciarzy poczatkujących, jest dobrze wyprofilowana, zjazdy są łagodne, a podejścia niewielkie (niespełna 5 km z terenem leśnym). Od 2021 roku, dotychczasowa 5-kilometrowa trasa łączy się ze Stadionem Biathlonowym przy ulicy Groń 11, gdzie na narciarzy czekają dodatkowe dobrze przygotowane, oświetlone 3 km. Dobrze utrzymane i przygotowane przez ratrak trasy umożliwiają spacer i bieg dwoma torami techniką narciarstwa klasycznego i jednym torem stylem łyżwowym. Obie trasy mają swój początek przy ul. Nędzy - Kubińca, gdzie funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu i parking. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć sportowych na oddalonym około 600 m boisku sportowym typu orlik lub wynajęcia hali sportowej. Obiekt współpracuje także ze stacjami narciarskimi takimi jak Biały Potok ( dla początkujących) i WitówSki.

W niewielkiej odległości znajdują się także największe w Polsce- Termy Chochołowskie.

Podczas pobytu oferujemy pełne wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, lub śniadań, obiadów i kolacji. Śniadania są organizowane w formie bufetów szwedzkich. Śniadanie jest kontynentalne, zawsze coś na ciepło i na słodko. Posiadamy ekspres do kawy/ herbaty/ gorącej czekolady, ale i również automaty do soków. Obiadokolacje/ obiady są serwowane w postaci zupy, II dania i deseru + do picia kompot. Kolacje zaś, są oferowane w bufetach. W przypadku oferty z trzema posiłkami, zamiast jednej typowej kolacji na sali, na życzenie, istnieje możliwość zorganizowania jej w regionalnym szałasie grillowym, w postaci ogniska/ grilla (GRATIS) .

Menu bazuje na kuchni polskiej ale i na regionalnych specjałach podhalańskich. Istnieje możliwość diety bezglutenowej i wegetariańskiej, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Oferujemy 33 pokoje (112 miejsc noclegowych) standardu hotelowego, w każdym galanteria łazienkowa, czajnik, lodówka, biały komplet pościeli, TV, suszarka do włosów.

Podczas pobytu w okresie letnim, udostępniamy rowery bez opłat , ale i również babington, piłki, rzutki.

Na obiekcie dysponujemy dużym, zielonym ogrodem z widokiem na całe Tatry oraz salą  wielofunkcyjną o powierzchni 300 m2. Zarówno w ogrodzie jak i na sali, istnieje możliwość zorganizowania zajęć sportowych.

Posiadamy także projektor oraz ekran, co daje możliwość zorganizowania seansów filmowych podczas pobytów.

Ponadto na obiekcie do dyspoczycji są również dwa stoły bilardowe, ping-pong, piłkarzyki.

Mieliśmy już przyjemność gościć kluby piłkarskie, taneczne, sportów walki, jak i środowiska artystyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy organizacji pobytów grupowych.

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami !

Recepcja: 18 20 70 207, 608 401 704, e mail: rezerwacja@czteryporyroku.pl