Rezerwacja online

Dzień ślubu stanowi jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej osoby. Takie doświadczenie wyzwala ogrom pozytywnych emocji. W związku z tym kolejne godziny upływającej uroczystości powinny być wypełnione radością i poczuciem spełnienia. W celu zapewnienia satysfakcjonującego efektu końcowego należy zadbać o nienaganną oprawę weselną.

Jak zaaranżować ten wyjątkowy dzień?

Ślub i wesele stanowią ogromne wydarzenie. Wszelkie wyzwania związane z planowaniem i realizacją wynikają ze złożoności całego przedsięwzięcia. W końcu urzeczywistnienie weselnych fantazji zależy od wielu elementów. Dopiero gdy wszystkie czynniki zostaną dopięte na ostatni guzik, można mówić o osiągnięciu pełnego sukcesu.

Ceremonia ślubna i przyjęcie weselne powinny przebiegać pod znakiem wyjątkowego szczęścia. Wiele par młodych nie może jednak się zrelaksować, ponieważ obawiają się o powodzenie kolejnych elementów programu. Najlepszym lekarstwem na stres jest nienaganna organizacja. Jeśli masz poczucie, że ceremonia została sumiennie zaplanowana, możesz zyskać pewność i skupić swoje myśli na przyjemniejszych aspektach tego wyjątkowego dnia.

Oprawa wesela od podszewki

Jak sprawić, by oprawa ślubu i wesela spełniła Twoje najskrytsze marzenia? Zapoznaj się z kluczowymi elementami, o które należy zadbać w tym wyjątkowych dniu

Oprawa muzyczna ślubu i wesela

Organizujemy uroczystości w samym sercu Zakopanego, więc warto skorzystać z okazji, by pobawić się do dźwięków góralskich melodii. Ludowa muzyka charakteryzuje się bardzo skocznym i dynamicznym rytmem. Członkowie zespołu wykorzystują rozmaite instrumenty – w związku z tym mogą zagrać na skrzypcach, a także uraczyć Cię dźwiękami pianina bądź kontrabasu. Taka oprawa muzyczna stanowi gwarancję dobrej zabawy.

Kapela góralska może Ci towarzyszyć w różnych momentach tego wyjątkowego dnia. Muzycy są do dyspozycji już w momencie, gdy para młoda wchodzi do kościoła (mogą zagrać np. marsz weselny). W przypadku ślubów cywilnych i późniejszego przyjęcia weselnego właściwie jedynym ograniczeniem są Twoje oczekiwania. Ciekawym wyborem jest tzw. góralskie show, czyli prezentacja lokalnych utworów połączona z pokazem tańca. Bogaty repertuar zapewnia szeroką gamę możliwości z zakresu doboru oprawy muzycznej.

Oczywiście kapela góralska nie jest jedyną możliwością. Wprawdzie wesele odbywa się w Tatrach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po bardziej uniwersalne rozwiązania. Do Twojej dyspozycji jest również DJ, który zadba o oprawę muzyczną wypełnioną kultowymi piosenkami. Z całą pewnością dobór utworów zapewni niezapomnianą zabawę przedstawicielom różnych pokoleń. Jednocześnie DJ wciela się też w rolę wodzireja. W ten sposób zagwarantuje on odpowiednią dawkę humoru i upewni się, że wszyscy uczestnicy imprezy miło spędzili czas.

Idealnym rozwiązaniem jest kompromis zakładający połączenie występu kapeli góralskiej z imprezą prowadzoną przez DJ-a. W ten sposób wszyscy goście znajdą w repertuarze coś pasującego do swojego gustu muzycznego.

 

Różnorodny jadłospis

Głodny gość to zły gość. Kierując się tym założeniem, staramy się dokładać wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z oferty gastronomicznej. Zawartość weselnego menu oczywiście jest konsultowana z parą młodą. W tym przypadku można liczyć na sporą dozę elastyczności. Dzięki temu kompozycja powinna w pełni spełnić oczekiwania wszystkich gości.

Z uwagi na lokalizację warto spróbować lokalnych specjałów. Góralska kuchnia to przede wszystkim swojskie sery i wędliny, których nie sposób pomylić z niczym innym. Jakość jedzenia stoi na najwyższym poziomie. W karcie mogą pojawić się również kultowe dania takie jak kwaśnica czy też oscypki z żurawiną. Na stołach na pewno nie zabraknie też napojów, alkoholi i deserów. Osoby utrzymujące dietę wykluczającą spożycie niektórych produktów nie mają powodu do obaw. Obsługa zadba o przygotowanie dań dostosowanych do ich preferencji.

Moc atrakcji podczas uroczystości

Poza wszystkimi wymienionymi kwestiami warto dodać również szereg dodatków, które umilą czas uczestnikom przyjęcia. Można sięgnąć po magiczne lustro, napisy ozdobione diodami LED, a także przestrzeń pełniącą funkcję tła do wykonywanych zdjęć. Dzięki temu wszyscy goście będą mogli swobodnie zrobić sobie pamiątkowe fotografie – w taki sposób, na jaki mają ochotę

Oprawa wizualna

W przypadku wesel wyprawianych na Podhalu ogromne wrażenie robi już sama architektura – lokalnych domów nie można pomylić z niczym innym. Szlachetne drewno jest ozdabiane finezyjnymi ornamentami. W ten sposób rodzi się styl, który urzeka swoim ciepłym i sielskim charakterem.

Poza tym niebagatelną rolę odgrywają dekoracje. Do dyspozycji są świeczki, serwetki i obrusy ozdobione falbanami. Nie może też zabraknąć żywych kwiatów, które powinny wyglądać jak świeżo zebrane na pobliskiej łące. Wszystkie te elementy pozwolą na wykreowanie rustykalnej atmosfery, dzięki której nowożeńcy i goście poczują się wyjątkowo.

Warto zwrócić też uwagę na transport do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Przejażdżka pięknym i elegancko przystrojonym samochodem stanowi niezapomniane przeżycie. Młoda para posiada szereg możliwości do wyboru w tym zakresie. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań mogą zdecydować się na piękne i komfortowe auto marki BMW. Z kolei osoby preferujące klasyczne podejście do estetyki będą miały okazję do przejechania się kultowym garbusem.

Jak zorganizować wesele z wymarzoną oprawą weselną?

W tym przypadku kluczowy jest dobór odpowiedniego miejsca. Jeśli marzy Ci się nietuzinkowe wesele urozmaicone elementami góralskiej tradycji, wybierz Willę Cztery Pory Roku. Obiekt znajduje się w Zakopanem i wielokrotnie odgrywał rolę gospodarza imprez weselnych. Doświadczenie jest w tym przypadku nie do przecenienia. Masa zorganizowanych uroczystości umożliwiła udoskonalenie oferty, która odpowiada na wszystkie potrzeby młodej pary. Skontaktuj się i przedstaw swoją wizję. Wspólnymi siłami stworzymy koncepcję spełniającą Twoje oczekiwania.