Rezerwacja online

Zorganizowanie ślubu i wesela to ogrom spraw, którym muszą sprostać przyszli nowożeńcy. Planowanie i dopilnowanie, aby wszystko było gotowe na czas zgodnie z indywidualnymi preferencjami, to nie lada wyzwanie. Niektórzy korzystają z usług wedding planera, angażują do pomocy bliskich i przyjaciół. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest zlecić kompleksowe zorganizowanie wesela specjalistom w tej dziedzinie. Obiekt Cztery Pory Roku Kościelisko dysponuje wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. To miejsce położone wśród majestatycznych górskich szczytów z widokiem na panoramę Tatr doskonale sprawdzi się jako lokalizacja na wesele w plenerze. Wspaniałe sale bankietowe, wygodne miejsca noclegowe, wyśmienite menu sprawią, że Para Młoda w jednym miejscu otrzyma wszystko, czego potrzeba, by mieć bajkowy ślub.

Sale weselne Zakopane - jaki jest jeden z najważniejszych aspektów w organizacji wesel?

Sala weselna to miejsce, gdzie odbędą się zabawy, tańce i kosztowanie potraw przy stołach. Jej wybór jest uzalżniony od liczby gości, jaką zaprosicie na przyjęcie.

Nasz obiekt dysponuje dwoma salami, będącymi idealnym miejscem na przyjęcie weselnych gości. Sala Dolna Regionalna pozwala na przyjęcie weselne zorganizowane na 160 osób. Sala Górna Widokowa jest nieco mniejsza, z miejscami na 70 osób. Posiada wygodny drink-bar. Dla pragnących zorganizować wesele w góralskim stylu proponujemy Regionalny Szałas Grillowy na 60 osób.

Nasz obiekt to wyjątkowe miejsce na przyjęcie weselne z pięknym widokiem na Zakopane i malownicze góry. Jeżeli szukasz miejsca, które charakteryzuje niezwykła lokalizacja wyśmienita kuchnia i piękne sale bankietowe, zapewniające komfortową zabawę Twoich gości, wybierz Zakopane.

Sala weselna Zakopane - kiedy rezerwować?

Bardzo ważną sprawą dla Pary Młodej jest zarezerwowanie sali weselnej. Zakopane to niezwykle klimatyczne miejsce chętnie wybierane na wesele. Aby znaleźć wolny termin, musicie dokonywać rezerwacji jak najwcześniej, najlepiej zaraz po uzgodnieniu daty ślubu. Szczególnie kiedy istotny jest dla nas jak najwyższy poziom usług hotelarskich i wspaniały dom weselny w Zakopanem.

Przyjęcie weselne - jaka wielkość sali weselnej?

Rozmowy powinno się prowadzić z managerem sali lub osobą odpowiedzialną za organizowanie tego typu uroczystości. Dokładnie sprecyzujcie Wasze wymagania względem sali weselnej oraz liczby pokoi dla zaproszonych gości. Ważne, by wielkość sali weselnej pozwalała na swobodne pomieszczenie gości oraz zapewniła odpowiednią powierzchnię do tańca. Należy brać pod uwagę wiek i preferencję gości weselnych, ponieważ jest bardzo istotne, by zabawa stała się prawdziwą przyjemnością dla wszystkich. Wspaniałą opcją jest możliwość wcześniejszej degustacji menu weselnego, co znacznie ułatwia wybór posiłków.

Na koniec ustaleń dotyczących ślubu czy wesela podpiszcie stosowną umowę, sprawdzając, czy posiada kluczowe informacje oraz klauzule dotyczące zerwania umowy lub przesunięcia terminu wesela. Najczęściej rezerwacja jest równoznaczna z wpłaceniem zaliczki.

 

Sale weselne Zakopane - odpowiednia lokalizacja

Znaczna większość par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w pobliżu miejsca zamieszkania. Dla tych, którzy chcą spędzić ten jeden, najważniejszy dzień u podnóża Tatr, nasz obiekt Cztery Pory Roku będzie doskonałym miejscem. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem dla przybywających z dalszych regionów gości.

Będzie to szczególnie wygodne w przypadku ślubu w plenerze, który odbędzie się w naszym fantastycznym ogrodzie z widokiem na Zakopane i panoramę Tatr. Miejsca noclegowe przygotowane przez nasz luksusowy hotel dla gości są zlokalizowane niedaleko domu weselnego.

Warto zawczasu przygotować klasyczne mapki dla gości, ułatwiające dotarcie do hotelu. Obiekt Cztery Pory Roku nie znajduje się w samym centrum Zakopanego. Leży we wspaniałym zacisznym miejscu, a fantastyczny widok na góry i Zakopane podnosi walory tego miejsca

Sale weselne - jak uczynić je wspaniałym miejscem?

Pięknie przystrojona sala to niezwykle istotny element udanego przyjęcia w wymarzonym przez Młodą Parę klimacie. Na każdym weselu ustawiana jest ścianka. To element dekoracji umieszczany za stołem nowożeńców. Dodaje ona charakteru każdej sali, wspaniale prezentuje się jako tło na fotografiach, na których Państwo Młodzi są głównymi bohaterami. Często zawiera motywy nawiązujące do stylu wesela.

Ścianka może przybierać różne kształty, na przykład okręgu, trójkąta czy heksagonu. Ważne, by miała stabilne rusztowanie i solidne umocowanie. Postarajcie się oprócz indywidualnych upodobań wykorzystać charakter, jaki ma sala weselna oraz styl, w jakim chcemy utrzymać wesele. Elegancki wyraz będzie miała ścianka pokryta tiulem lub połyskującą satyną.

Wesele w stylu glamour to szykowna ścianka pełna blasku, mieniąca się brokatem lub cyrkoniami i z motywem pikowania. Ścianka weselna boho to hafty, koraliki, koronki i strusie pióra połączone z akcentami kwiatowymi.

Ściankę weselną najczęściej zdobią inicjały imion pary młodej i krótkie napisy afirmujące wyjątkowy dzień dla zakochanej pary

Przyjęcie weselne - jak nadać sali weselnej szczególny klimat?

Mnóstwo elementów składa się na magiczne i pełne fantastycznego klimatu udekorowanie sal weselnych.

Kwiaty

Wśród elementów dekorujących sale weselne nie może zabraknąć kwiatów. Flakony i wazony dumnie prezentujące kolorowa bukiety na stołach czy tworzące wiszące girlandy są zawsze cudowne i nigdy nie wychodzą z mody.

 

Oświetlenie

Różne rodzaje oświetlenia skierowane na salę restauracyjną dają wspaniałe efekty, różnicując natężenie światła. Świece dekoracyjne na stołach i wyjątkowe lampiony tworzą niesamowity nastrój przyjęcia weselnego.

Inne ciekawe dodatki

Fantazyjnie upinane kolorowe wstążki i morze dmuchanych baloników zawieszonych pod sufitem i na ścianach dadzą wspaniały efekt. Sale weselne ozdobione nimi nabierają lekkości i uroczystego charakteru. Mgła spowijająca parkiet w czasie pierwszego tańca Pary Młodej tworzy czarowną atmosferę.

Sale weselne Zakopane - gdzie wesele w górach?

Obiekt Cztery Pory Roku ma duże doświadczenie w branży weselnej. Organizujemy imprezy weselne, w których są idealnie zgrane najważniejsze elementy wesela. niezaprzeczalny urok sal weselnych, fantastycznie skomponowane menu weselne, noclegi, doskonała obsługa i wieloletnie doświadczenie tworzą to, czego szukasz, planując wesele.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przy organizowaniu przyjęć weselnych w samym sercu Tatr. Będziecie je z pewnością wspominać przez długie lata.