Rezerwacja online

Zorganizuj swoje wymarzone wesele w Zakopanem!

Wesele czy sam ślub w górach to nie zapomniane przeżycia nie tylko ze względu na otoczenie ale na fakt przeżycia tego najważniejszego wydarzenia w życiu, każdego człowiek.

Organizujemy kompleksowo przyjęcia weselne jak i uroczystości ślubne, staramy się podejśc indywidualnie do każdego klienta, tak by poczuł się na nim jak swój gość.

Wesele to duża odpowiedzialność dlatego my bierzemy na siebie całą organizację, By klient mógł skupić się na pozostałych sprawach.

Posiadamy ogromne doświadczenie, klimatyczne sale weselne oraz profesjonalny i sprawdzony personel.

Posiadamy dwie sale: Sala Dolna Regionalna do 160 osób, Sala Górna - Widokowa z drink-barem do 70 osób oraz Regionalny Szałas Grillowy do 150 osób + w sali nad grillem dla 60 osób..

Sto Lat !!!

Organizujemy śluby: Kościelne (np. Św. Kazimierza w Kościelisku, Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach), Cywilne w urzedach, górach lub u nas na obiekcie ( w środku lub w ogrodzie), lub  za pośrednictwem Celebranta.

Szczęśliwa para młoda, piękna sala weselna, tryskający energią wodzirej i idealnie skomponowane menu, oto najważniejsze elementy wesela.
Idealnie zgrane, sprawiają, że przyjęcie pozostanie na długie lata w pamięci twoich gości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetą organizacji przyjęć weselnych, dostepną w załączniku.

CZTERY PORY ROKU ZAKOPANE/KOŚCIELISKO - SPEŁNIAMY WESELNE MARZENIA !