Rezerwacja online

Spędź wymarzone ferie w jednym z naszych obiektów
Cztery Pory Roku Zakopane – Kościelisko.

Kościelisko to idealne miejsce na odpoczynek z pięknym widokiem na Tatry. Biały puch zachwyca serca a okolica jest malownicza i spokojna.  To punk wypadowy do najpiękniejszych dolin tatrzańskich: Dolina Małej Łąki, Dolina Kościeliska, Dolina Lejowa, Dolina Chochołowska.

Pobyt w naszych obiektach to idealne miejsce na zimowy relaks i odpoczynek.

Podczas swojego pobytu możesz skorzystać z pełnego wyżywienia przygotowanego przez naszych kucharzy.

W zimowej kranie możesz spędzić wspaniale czas na jednych z najpiękniej położonych tras biegowych pod Tatrami. Dla początkujących jest to wspaniała atrakcja, dla bardziej zaawansowanych nie ma nudy.

Bardzo blisko naszych obiektów są również miejsca dla miłośników narciarstwa zjazdowego:

Stoki Narciarskie

  • Biały Potok – stacja znajduje się w Kościelisku, kompleks oddaje do dyspozycji gości cztery wyciągi orczykowe o długości 200m, 220m, 250m,300m. Wszystkie wyciągi usytuowane są na łagodnym stoku o niewielkim przewyższeniu co czyni je znakomitym miejscem dla początkujących. W pobliżu stacji znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska, karczma regionalna.
  • Szymoszkowa – stacja oferuje dwie koleje linowe o długości 1300m i 400 m. Duża sześcioosobowa kolej biegnąca na szczyt Gubałówki, przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych narciarzy, natomiast mniejsza jest odpowiednia dla początkujących i średnio zaawansowanych. Dla najmłodszych przygotowano przedszkole narciarsko – snowboardowe oraz plac zabaw. Na terenie ośrodka znajdują się wypożyczalnie i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, karczma regionalna z pięknym widokiem na Tatry.
  • Witów SKI – stacja narciarska znajdująca się w Witowie, obejmuje część Tatr Zachodnich, Dolinę Chochołowską i Lejową oraz górną część zlewni Czarnego Dunajca. Stacja oferuje dogodne warunki do stawiania pierwszych kroków na desce lub snowboardzie pod okien instruktorów szkółki narciarskiej lub szlifowanie umiejętności dla bardziej zaawansowanych.  Do dyspozycji gości kolej krzesełkowa o długości 1000 m oraz wyciąg orczykowy o długości 120 m. Na terenie stacji wypożyczalnia narciarska oraz restauracja regionalna.

Dla tych, których nie interesują sporty narciarskie możemy polecić zorganizowanie kuligu z pochodniami i poczęstunkiem winem grzanym, przejażdżkę psimi zaprzęgami, wyprawy na skuterach śnieżnych po przepięknych terenach pogranicza słowackiego.

Kościelisko to również idealny punk wypadowy na Słowację.

W okresie pięknej zimy warto również wybrać się na Wielką Krokiew, można wyjechać wyciągiem krzesełkowym na sam szczyt skoczni. Najmłodsi mogą skorzystać z labiryntu śnieżnego (jedna z lepszych atrakcji w Europie) co daje masę śmiechu i wspaniałą zabawę, wiele miejsc do saneczkowania i zabawy na śniegu.

Na koniec pięknego zimowego dnia polecamy spędzić miło czas w Termach Chochołowskich. Jest to największy kompleks termalny na terenie Podhala. Ogromna przestrzeń oraz mnogość atrakcji pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach. Do dyspozycji baseny termalne wewnątrz oraz na zewnątrz, zjeżdżalnie wodne a także mokry plac zabaw dla dzieci. Ponadto w strefie leczniczej można znaleźć baseny z wodą solankową i siarkową. Na terenie kompleksu znajduje się również saunarium, strefa SPA oraz restauracje i bary.

 

Nie czekaj, zarezerwuj już dziś swój pobyt w jednym z naszych trzech obiektów z pięknym widokiem na Tatry i ciesz się odpoczynkiem.

 

Apartamenty „Widokowe”www.zakopaneapartamenty.org

Apartamenty SPA „Cztery Pory Roku”www.apartamentyspazakopane.pl

Willa „Cztery Pory Roku”www.czteryporyroku.pl

 

REZERWACJA:

rezerwacja@czteryporyroku.pl

 Tel.: 608401704