Rezerwacja online

Spędź wymarzone wakacje w Czterech Porach Roku

Kościelisko to idealne miejsce na odpoczynek z pięknym widokiem na Tatry. Malownicza okolica na wędrówki w ciszy.

Pobyt w naszych obiektach to idealne miejsce na letni relaks i odpoczynek.

Podczas swojego pobytu możesz skorzystać z pełnego wyżywienia przygotowanego przez naszych kucharzy.

W słonecznej zielonej okolicy możesz spędzić wspaniale czas na wędrówkach po pobliskich dolinach (Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska).

Nasze obiekty znajdują się rzut beret od Gubałówki, na której znajdziecie bardzo dużo atrakcji, między innymi dla aktywnych parki linowe czy paintball. Widok z Gubałówki zapiera dech w piersiach .Ze szczytu również można urozmaicić swoją wycieczkę o przejazd wyciągiem krzesełkowym „Szymoszkowa” lub kolejką linową do samego centrum Zakopanego.

Dla lubiących adrenalinę polecamy szalona jazdę na quadach w Witów eXtreme – przejażdżka dostarcza niezapomniane wrażenia.

Kochających kulturę zapraszamy do Informacji Turystycznej w Kościelisku aby dowiedzieć się  o obecnych wydarzeniach mających miejsce w gminie Kościelisko organizowanych przez Związek Podhalan i Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej, można również skorzystać z podstawowych informacji o gminie i o atrakcjach na terenie Kościeliska, Witowa, Dzianisza.

Na koniec urokliwie spędzonego  dnia polecamy spędzić miło czas w Termach Chochołowskich. Jest to największy kompleks termalny na terenie Podhala. Ogromna przestrzeń oraz mnogość atrakcji pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach. Do dyspozycji baseny termalne wewnątrz oraz na zewnątrz, zjeżdżalnie wodne a także mokry plac zabaw dla dzieci. Ponadto w strefie leczniczej można znaleźć baseny z wodą solankową i siarkową. Na terenie kompleksu znajduje się również saunarium, strefa SPA oraz restauracje i bary.

 

Nie czekaj, zarezerwuj już dziś swój pobyt w jednym z naszych trzech obiektów z pięknym widokiem na Tatry i ciesz się odpoczynkiem.

 

Apartamenty „Widokowe” - www.zakopaneapartamenty.org

Apartamenty SPA „Cztery Pory Roku” www.apartamentyspazakopane.pl

Willa „Cztery Pory Roku”www.czteryporyroku.pl

 

REZERWACJA:

rezerwacja@czteryporyroku.pl

 tel.: 608401704